За компанијата

UNITEC Textile Decoration Co., Ltd. е добро воспоставена компанија специјализирана за дизајнирање, развој и производство на ткаенини за ролетни, ткаенини за сончање, ткаенини за зебра, вертикални ролетни и производи за релативна покривка на прозорци од 2002 година. UNITEC го помина ISO9001: 2008 систем за квалитет и обилно искуство на луксузниот пазар во Европа, Америка и Австралија, а нашите ткаенини за ролетни се сертифицирани од SGS, INTERTEK, Oeko-tex и така натаму, за да можете да бидете сигурни во квалитетот.

Ткаенини за екрани – Ние сме еден од најголемите производители на ткаенини за екрани во Кина.Нашата фабрика произведува ткаенини за екрани и други ткаенини повеќе од една деценија.Проверете ја нашата работа.

Ролетни - Ние сме добавувач на ткаенина за ролетни со седиште во Кина.Изработуваме секаков вид ткаенини за ролери и хардвер за ролетни.Ако ви требаат ролетни, ве покриваме.

Ролетни за зебра - Ние правиме ткаенини за ролетни од зебра, што е прилично кул име за ткаенина.Ако сакате ролетни од зебри, ве покривавме.

ИСТРАЖУВАЊЕ

За прашања за нашите производи или ценовник, ве молиме оставете ни ја вашата е-пошта и ќе стапиме во контакт во рок од 24 часа.

Следете нè

на нашите социјални медиуми
  • sns01
  • sns03
  • sns02
  • sns06