Rreth Kompanisë

UNITEC Textile Decoration Co., Ltd. është një kompani e themeluar mirë e specializuar në projektimin, zhvillimin dhe prodhimin e pëlhurave për perde rul, pëlhura mbrojtëse kundër diellit, pëlhura të verbëra zebra, perde vertikale dhe produkte të mbulimit të dritareve që nga viti 2002. UNITEC ka kaluar ISO9001: 2008 sistemi i cilësisë dhe përvojë e bollshme në tregun luksoz të Evropës, Amerikës dhe Australisë, dhe pëlhurat tona të blindave janë certifikuar nga SGS, INTERTEK, Oeko-tex e kështu me radhë, kështu që ju mund të jeni të sigurt për cilësinë.

Pëlhura për ekrane – Ne jemi një nga prodhuesit më të mëdhenj të pëlhurave të ekranit në Kinë.Fabrika jonë ka prodhuar pëlhura ekrani dhe pëlhura të tjera për më shumë se një dekadë.Shikoni punën tonë.

Blinda rul – Ne jemi një furnizues i pëlhurave të blindave me rul me bazë në Kinë.Bëjmë të gjitha llojet e pëlhurave të blindave me rul dhe harduerit të rrotave.Nëse keni nevojë për rrota, ne ju mbulojmë.

Blinds Zebra - Ne bëjmë pëlhura të blinds zebra, që është një emër mjaft i lezetshëm për një pëlhurë.Nëse doni blinds zebra, ne ju kemi mbuluar.

HETIM

Për pyetje rreth produkteve tona ose listës së çmimeve, ju lutemi na lini emailin tuaj dhe ne do të kontaktojmë brenda 24 orëve.

Na ndiq

në rrjetet tona sociale
  • sns01
  • sns03
  • sns02
  • sns06